Bestuur
raymeijs
Raymond Meijs | Voorzitter

06 14272514
voorzitter@gtr-tennis.nl

estherstoffers
Esther Stoffers | Secretaris

06 40160551
secretaris@gtr-tennis.nl

johouben
Jo Houben | Penningmeester

046 4750789
penningmeester@gtr-tennis.nl

pimwoortman
Pim Woortman
Voorzitter Recreatie Commissie

06 52147884
ac@gtr-tennis.nl

louisprop
Louis Prop
Voorzitter Commissie Parkbeheer

06 81919597
parkbeheer@gtr-tennis.nl

erwindaemen
Erwin Daemen
Voorzitter Sponsor Commissie

06 53198937
sponsor@gtr-tennis.nl

Commissies

Commissie Naam Mobiel Mail
Competitie commissie Carel Maass 653801412 competitie@gtr-tennis.nl
Competitie commissie Kees Blankers competitie@gtr-tennis.nl
Competitie commissie Josien Kleinrouweler competitie@gtr-tennis.nl
Recreatie commissie Pim Woortman 06 52 14 78 84 ac@gtr-tennis.nl
Commissie Parkbeheer Louis Prop 06 81919597 parkbeheer@gtr-tennis.nl
Commissie Parkbeheer Richard Woortman
Commissie Parkbeheer Erwin Daemen 06 53198937
Commissie onderhoud en vernieuwing Louis Prop 06 81919597 parkbeheer@gtr-tennis.nl
Voorzitter sponsor commissie Erwin Daemen 06 53 19 89 37 sponsor@gtr-tennis.nl

Mocht je interesse hebben om een bijdrage te leveren aan GTR, dan ben je van harte welkom. Neem contact op met het bestuur of de commissie. We zien je graag!

Zonder onze vrijwilligers zou GTR niet kunnen bestaan. Bedankt voor al jullie inzet de afgelopen jaren.